STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Opieka lekarska całodobowa i świąteczna w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 14:04:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

man napisał:
Jack 254 napisał:
może trzeba było być mniej miła ?
lekarze traktują pacjentów jak petentów i czasami trzeba sprowadzić ich na ziemie ( niestety )


Jack to podjedż tam swoją zagazowaną gablotą może jakoś lekarzy oczarujesz...dziś sobota może panie będą mieć lepszy humor... z tego co piszesz temat lekarzy nie jest ci obcy..czyżbyś był stałym pacjentem ??? Very Happy
a może petentem...

jeżeli bedzie taka potrzeba to podjadę moim własnoręcznie zatankowanym TDI i załatwie tematy dla siebie i jeżeli cie to przerasta załatwię też co trzeba dla Ciebie ..... nie bedziesz musiał narażać sie na utratę zdrowia i życia przy tankowaniu lpg .... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
man




Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 590

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 14:28:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
[quote= nie bedziesz musiał narażać sie na utratę zdrowia i życia przy tankowaniu lpg .... Wink

oki Jack zawieszenie broni może co a tak dla wyjaśnienia nie jeżdże lpg, faktycznie kiedyś tak ale to była wielka pomyłka i nie wróce już do LPG

A wracając do Twojej wypowiedzi to chyba bardziej można narazić swoje zdrowie i życie korzystając z usług tego szpitala niż przy tankowaniu lpg Laughing
A tak na poważnie jeśli faktycznie jest taka sytuacja jak opisują wyżej odnośnie pomocy i gdyby dotknęła bezpośrednio mnie lub moich bliskich to Ci lekarze poszliby z torbami.
Dlaczego nie piszecie nazwisk tych lekarzy ku przestrodze dla innych ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 20:40:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakis. Czas temu musialem byc z dzieckiem.w.szpitalu .....wrażenia....
Pies ich wszystkich j....ł
Kolęda od annasza do kajfasza poto zeby uslyszec przed badaniem dziecka
,,Czy chcecie zostawic dziecko na oddziale ?".....
Znajoma byla z dzieckiem bo zlapalo rotawiara dostala do.podawania dziecku przeterminowany syrop....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MG0408




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 21:07:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko zastanawia to, dlaczego oni nas traktują jak intruzów? Przecież jeśli już ktoś się decyduje na wizytę u lekarza w nocy czy późnym wieczorem to znaczy, że musi mieć ważny powód, że tą osobę coś bardzo niepokoi, że organizm potrzebuje pomocy. Nie potrafię tego zrozumieć. Jeśli nie chcą pomagać ludziom, to po co zostawali lekarzami? Chyba żeby realizować się w prywatnych praktykach lekarskich. A tak na marginesie - nie widziałam kas fiskalnych u lekarzy. Gdyby tak płacili podatki jak inni a nie ryczałtem, to w budżecie były by pieniądze dla tych opiekunów dzieci niepełnosprawnych. I jeszcze jedna uwaga, może lepiej znieść lekarzy pierwszego kontaktu, tylko pacjent sam wybierałby do którego chce się udać lekarza, wtedy po zarejestrowanej wizycie NFZ płaciłby takiemu lekarzowi, wtedy nabraliby pokory do pacjentów i zabiegali o każdego z szacunkiem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 22:09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MG0408 napisał:
Mnie tylko zastanawia to, dlaczego oni nas traktują jak intruzów? Przecież jeśli już ktoś się decyduje na wizytę u lekarza w nocy czy późnym wieczorem to znaczy, że musi mieć ważny powód...

Tak, ważny powód o 23 przychodzić bo "paluszek boli od tygodnia", albo "boli od 4 dni, ale myślałem, że przejdzie", albo wzywają karetkę do sraczki/gorączki od 2 dni i dziwią się czemu nie przyjechała na sygnale.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MG0408




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Nie, 30 Mar 2014 08:12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinnaker napisał:
MG0408 napisał:
Mnie tylko zastanawia to, dlaczego oni nas traktują jak intruzów? Przecież jeśli już ktoś się decyduje na wizytę u lekarza w nocy czy późnym wieczorem to znaczy, że musi mieć ważny powód...

Tak, ważny powód o 23 przychodzić bo "paluszek boli od tygodnia", albo "boli od 4 dni, ale myślałem, że przejdzie", albo wzywają karetkę do sraczki/gorączki od 2 dni i dziwią się czemu nie przyjechała na sygnale.

Życzę kiedyś też żebyś musiał człowieku skorzystać z takiej pomocy, zobaczymy jak się będziesz czuł gdy np. Twoje dziecko będzie konało na rękach, bo ma gorączkę i biegunkę. Jak nie wiesz, że to zagrożenie życia spowodowane odwodnieniem i osłabieniem to się nie wypowiadaj. A prędzej czy później albo Ty albo ktoś z najbliższego otoczenia będzie w takiej sytuacji. Życzę wtedy powodzenia! Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Spinnaker




Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 222
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Nie, 30 Mar 2014 10:32:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MG0408 napisał:
Jak nie wiesz, że to zagrożenie życia spowodowane odwodnieniem i osłabieniem to się nie wypowiadaj. Embarassed

Tak się składa, że potrafię odróżnić stan zagrożenia życia i nie jest to na pewno infekcja od tygodnia, na którą Duomox nie pomaga...

Po prostu ubolewam nad tym, że ludzie z byle pierdołą lecą do lekarza, a później to płacz, że naprawdę chory człowiek czeka w kolejce i umiera, albo nie ma NFZ na jego leczenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 30 Mar 2014 11:45:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pomijając histeryków którzy po jednym kichnięciu wzywają karetke ...
Stanowczo twierdze że , lekarz który siedzi w przychodni jest jak du..a od s...a opłacana z moich składek i jego obowiązkiem jest odpowiednio pracować. czyt leczyć.
Mój szef przychodzi i pyta co dziś zrobiłeś żebym dał ci wypłatę jeżeli nic to może wypisać ci urlop...?
Pracuje, zarabiam , urlopu mam .....od zaj....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MG0408




Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 8

PostWysłany: Nie, 30 Mar 2014 12:10:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spinnaker napisał:
MG0408 napisał:
Jak nie wiesz, że to zagrożenie życia spowodowane odwodnieniem i osłabieniem to się nie wypowiadaj. Embarassed

Tak się składa, że potrafię odróżnić stan zagrożenia życia i nie jest to na pewno infekcja od tygodnia, na którą Duomox nie pomaga...

Po prostu ubolewam nad tym, że ludzie z byle pierdołą lecą do lekarza, a później to płacz, że naprawdę chory człowiek czeka w kolejce i umiera, albo nie ma NFZ na jego leczenie

Gratuluje świetnej znajomości medycyny. Ja ukończyłam 3 fakultety ale nie z dziedziny medycznej, dlatego leczenie pozostawiam lekarzom. Po to są w końcu. Może dla jednych zapalenie płuc to drobna infekcja, dla mnie nie. Życzę dużo zdrowia i powodzenia w samoleczeniu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ekosusanna86




Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 9

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 06:16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież lekarz ;po to jest aby właśnie leczyć pacjentów , takie jest jego powołanie i obowiązek przecież. Ale nie każdy o tym pamięta niestety...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
MajsterBieda




Dołączył: 28 Lip 2004
Posty: 317
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 19 Kwi 2014 22:18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakoś dziwne w porównaniu z poprzednimi wypowiedziami ale ja dotychczas nie miałem niemiłych sytuacji w lecznictwie. A żyję już 47-my rok... Mogę tylko ew. ponarzekać na czas oczekiwania na wejście do gabinetu. Niekiedy czekałem nawet 1 godz. i wtedy stwierdzałem, że to strasznie długo coś...
Może mam szczęście...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.020724 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski