STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
znajdowanie osób po adresie @

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kropla




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 59

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 00:10:23    Temat postu: znajdowanie osób po adresie @ Odpowiedz z cytatem

Pilnie poszukuję pomocy u osób, które potrafią znaleźć osoby po adresie @. Maile przychodzą z poczty z interii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 13:17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz po adresie IP które wysyła się razem z wiadomością - masz wtedy chociaż możliwość stwierdzenia z jakiego miasta ten ktoś jest. Najprościej maila namierzyć wpisując w google (jak nie maila całego to chociaż sam alias). Podejrzewam że ktoś napewno gdzieś użył maila czy aliasu z którego śle wiadomości do ciebie. Internet nie jest anonimowy. Ja już masę osób namierzyłem w taki właśnie sposób.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kropla




Dołączył: 03 Mar 2013
Posty: 59

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 16:41:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, JK, ale nic się nie wydarzyło po wpisaniu w google tego adresu. Dowiedziałam się jednak, skąd ta osoba jest, choć to dla mnie za mało. Potrzebuję wiedzieć, kto to jest konkretnie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 17:51:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich danych może ci tylko udzielić operator na którego łączu jest net. Z tego co wiem to jako osoba prywatna nie masz szansy na dowiedzenie się kto to - tylko policja, prokuratura ma możliwość. Wyslij mi na maila adres którego szukasz - postaram się znaleść coś na ten temat ale nic nie obiecuje. Jeśli ktoś nie ma stałego IP to że znalazłaś lokalizację nie znaczy że adres należy do tej konkretnej osoby. Ja kiedyś sprawdzałem IP i raz znajdowało się ono w Katowicach, innym razem w Gdańsku czy Suwałkach. Jak widzisz rozbieżność może być duża
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 18:20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś padnie ofiarą przestępstwa to trzeba to zgłosić. Ale działać samemu jest niedobrze bo łatwo wpaść na minę. Takie informacje tylko na polecenie prokuratora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
daniel_l81




Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 54
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Sob, 29 Mar 2014 21:04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może sprawdzimy tego maila z ogłoszenia Smile
http://www.e-komis.net/detail.php?siteid=126443
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.014654 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski