STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Ginekolog w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
funface




Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2014 18:37:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

120 zł bierze Stuczyński
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemoniada




Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 56

PostWysłany: Pią, 14 Mar 2014 19:27:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje <funface> Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 15:07:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WITAM CZY MIAŁBY KTOŚ NR TEL DO GINEKOLOGA MAŁKIEWICZA?W JAKIE DNI PRZYJMUJE I W JAKICH GODZINACH?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemoniada




Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 56

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 15:38:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co możecie powiedziec o dr Bartosiewicz????? Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 15:42:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

*BartoSZewicz
nie znam lepszego lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 19:06:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kasiancusia co kobieta to inna opinia Ja niestety nie mam najlepszego zdania o tej pani opinie na jej temat wyrobiłam sobie na podstawie wizyt u niej ( Jeśli dalej są tam tam w recepcji te dwie "przemiłe panie" to tym bardziej zdania nie zmienię )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasiancusia




Dołączył: 25 Kwi 2012
Posty: 118

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 19:50:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te same, niezmiennie od lat. Pani Krysia i Kasia bodajże. Jak dla mnie są super uprzejme. A do pani doktor chodzę od kilkunastu lat, prowadziła moje dwie ciąże, z czego jedna w grupie ryzyka. Za nic nie zmieniłabym lekarza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
madzior




Dołączył: 08 Maj 2006
Posty: 112
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 22:01:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka2333 napisał:
WITAM CZY MIAŁBY KTOŚ NR TEL DO GINEKOLOGA MAŁKIEWICZA?W JAKIE DNI PRZYJMUJE I W JAKICH GODZINACH?

56 687 6225
nie pamiętam w jakie dni przyjmuje Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 07:30:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuje w końcu ktoś napisał Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gochana




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 16

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 11:56:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam dr Stuczyńskiego do prowadzenia ciąży.Niestety kiedyś może nie było takiej masówki a teraz niby to normalne,że może nie pamiętać wszystkiego przy takiej ilości pacjentek,ale jednak każda kobieta chce,żeby ciąża przebiegała pod okiem specjalisty,żeby niczego nie przeoczyć.Długo sie czeka na wizyte,mimo umówionej godziny,sama musiałam przypominać,że ma mnie zbadać,zrobić cytologię itd.W końcu doszło do tego,że chodziłam już wysoko w ciąży i musialam upomnieć się o cytologię,której niestety już nie mógł mi wykonać ze względu na zagrożenie.Jedyne co dobrego,to w chwili,gdy palił mu się grunt pod nogami,wysłał mnie do szpitala specjalistycznego karetką.Od tej chwili mam zdanie,że może można było tego uniknąć,tymbardziej,że zawsze mnie się wydawało,że opieka prywatna jest lepsza,nic bardziej mylnego!i jeśli ktoś ma możliwość chodzić na nfz to wybierajcie taką opcję,szkoda pieniędzy na taką masówkę,przynajmniej jeśli chodzi o tego "specjalistę"Może to tylko mój przypadek,ale usg też nie jest zbyt dokładne,jak pytałam np.o wagę dziecka w czasie ciąży,to odpowiadał "wszystko ok",nie podając wagi.Straciłam zaufanie,ale zdaję sobie sprawę,że każdy przypadek jest inny i nie warto sugerować się aż tak bardzo.Być może inne wrażenia mają osoby,które z lekarzem spotykają się raz na pół roku w celu rutynowej kontroli "podwozia";)hehe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lemoniada




Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 56

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 16:17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze jeszcze ktoś wypowie sie na temat dr Bartosiewicz? Rolling Eyes Rolling Eyes
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
żmija




Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 34

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 17:31:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gochana dr Stuczyński i Horoszczaruk przyjmują na Alei leśnej i korzystają z tego samego sprzętu co dr Aleksander ( Jedyny ginekolog do którego nie trzeba czekać tygodniami rano przychodzisz rejestrujesz się i czekasz na swoją kolej) Ja odwiedziłam chyba wszystkich ginekologów w Brodnicy Confused Każdy z nich twierdził coś innego na temat mojego niezachodzenia w ciąże
Zanim trafiłam na najlepszego jak dla mnie ginekologa w Toruniu (np dr Małkiewicz twierdził że kuracja którą serwuje mi moja pani doktor jest przestarzała i przez nią nigdy nie zajdę w ciążę ale jak on mi zapiszę swoja to na pewno zajdę koszt mojej kuracji miesięcznie wynosił ok 40zł jego 1000-1500 zł) Kiedy już zaszłam w ciąże i chciałam część badań zrobić na NFZ poszłam do dr Bartosiewicz tam ona z tekstem że mam się nie cieszyć bo z tego i tak nic nie będzie ( a w karcie ma jak byk napisane że ja juz jestem po poronieniu ) Badanie tak przeprowadziła że 3 godz później zaczełam plamić ( dopiero w szpitalu dowiedziałam sie że tak może być po badaniu ) Na szczęście wszystko skończyła sie dobrze
Jedyny lekarz którego najmilej wspominam to śp dr Dorenda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka2333




Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 101

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 17:43:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobietki mam pytanie,byłam na wizycie u Pani Bartosiewicz powiedziałą że na lewym jajniku mam torbiel i nie mam się przejmować,nic więcej nie powiedziała,w necie trochę poczytałm i niewiem czy można to tak zostawić,trzeba leczyć bądz usunąć,okres spóznia mi się 2 tyg czy to może być przez ten torbiel??w ciąży nie jestem na 100%.
miałą z was któraś taki przypadek? troszkę martwię się chce iść do innego lekarza prywatnie może dowiem się czegoś więcej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
emc81




Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 209

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 18:01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dr Dorenda rzeczywiscie byl wówczas jedynym godnym zaufania lekarzem, bardzo szkoda ze go zabrakło Sad
a dzis...
ja nigdy nie uznawałam kobiet na tym stanowisku,
ani lekarzy ktorzy nie podchodza do pacjentki indywidualnie,
dr Żaglewski i dr Horszczaruk tylko!
obaj sympatyczni, wytłumaczą co, jak i dlaczego, nie traktują pacjentki z góry,
natomiast u dr Małkiewicza i dr Aleksandra moja noga nie postanie chocby byli ostatni w tym fachu, sorry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewela11




Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 106

PostWysłany: Wto, 18 Mar 2014 18:49:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja parę lat temu trafiłam do szpitala z diagnozą wyrostek, a na oddziale chirurgicznym okazało się że to torbiel jajnika i byłam leczona antybiotykami i żadnego zabiegu nie miałam, ale leczyć trzeba bo torbiel sama się nie wchłonie.
Radzę konsultacje u innego ginekologa jeśli prywatnie to dr Horszczaruk, sama jestem jogo stałą pacjentką od 5 lat i nie mogę powiedzieć nic złego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021603 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski