STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Poleci ktoś laptopa?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kubabca




Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 108
Skąd: Brodnica/emigracja

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 17:57:44    Temat postu: Poleci ktoś laptopa? Odpowiedz z cytatem

Witam mam pytanie mógłby ktoś polecić laptop taki w cenie do 2,5 tysiąca do szybkiego i sprawnego użytku który czasami mógłby dźwignąć jakąś gierkę pozdro z góry dzięki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 21:53:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toshiba Satellite C55-A-1H9 i Lenovo IdeaPad G500H.
Z nimi miałem do czynienia przez długi czas (sam mam toshibe) i mogę je z czystym sumieniem polecić. Modele wyższe również.
No i raczej w tej cenie omijaj Sony, Acera, Packard Bella i Asusa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sirdanon




Dołączył: 17 Lut 2008
Posty: 43
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 22:02:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w grudniu kupiłem della model 5521 z rtv na podgórnej - i jak na razie smiga oki - sam sprawdzalem ceny i chyba sprzęt wart tej ceny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 15 Lut 2014 22:25:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazwa nic nie.daje , wszystko jedno ktozrobil.i mazwal pudło , licza sie flaki .
Rożnica jest.chyba tylko w acer i.pakard ( bo to to.samo ) bo one z automatu maja 12 gwary i serwis u pepiczków...
Idz do.jakiegos sklepu powiedz co chcesz to.ci.doradza.polecam.sieciówki , maja.jakies.standardy i dbaja o.wizerunek..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bules




Dołączył: 19 Maj 2012
Posty: 193

PostWysłany: Nie, 16 Lut 2014 04:18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Acer i Packard mają strasznie słabe bebechy. Matryce siadają, powstają mikropęknięcia w układach itp itd. Natomiast Asusy uwielbiają usterki mechaniczne, a najczęściej łamią się na zawiasach. Sony to z kolei zawieszanie się i ogólne przymulanie. Oczywiście dotyczy to laptopów w cenie jaką podałeś.
Zgadzam się, że sieciówki są dobre na takie zakup. Jest wiele różnych promocji, przeważnie w weekendy, na których możesz kupić takiego laptopa za 2,5k za np. 2k. Najlepiej zamawiać przez internet odbiór w sklepie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Nie, 16 Lut 2014 12:45:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym lapku.siedza.te.same.flaki , albo intel.albo amd , albo radeon albo gf. Różnia sie ,, możliwościami " i tak np procek i5 i i7 różnia sie ceną i za
Wiecej wydanej kasy dostajesz nazwe z wyższa cyferką i możliwości sprzetu których nigdy nie wykorzystasz.
Kup taki który na ta chwile wystarczy z mozliwosciam., za rok dwa pudlo bedzie warte polowe kasy jaka wydales.
A jak ci zostanie $ to dokup sobie gwarancje .jak.pudlo padnie to.albo ci naprawia za free albo wymienia na nowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
stan




Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 182

PostWysłany: Nie, 16 Lut 2014 13:41:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TOSHIBA Satellite C55-A-1H9 , 2099PLN, grafika 2GB . Uważaj na każdą cyfrę z kodu - bo zamiast Pentium w tej samej cenie będzie Celeron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pitolexy




Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 8

PostWysłany: Nie, 16 Lut 2014 22:47:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenovo S510P i3-4010U 8GB SSD256 Win8 bo i procesor w miare i co ważne szybki dysk
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Twardy




Dołączył: 20 Sie 2013
Posty: 12

PostWysłany: Sro, 12 Mar 2014 10:27:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lenovo zawsze spoko, Acery jaki by nie był odpadają
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lukaszfilipek77




Dołączył: 11 Lip 2014
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 11 Lip 2014 09:50:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do codziennej pracy i prostych gierek wystarczy laptop za 1500-1800 złotych. Kolega wyżej ma rację nie warto przepłacać za coś czego i tak nie wykorzystasz. Jeżeli chodzi o marki to polecam Toshiba, Samsung odradzam Acery i hp.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Pią, 14 Lis 2014 14:13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kupiłem 2 szt lenovo i ... po 3 miesiącach użytkowania padła płyta główna w jednym a w drugim dysk. nigdy więcej lenovo. laptopy leżą więc jakby ktoś twierdził że bajki opowiadam to zapraszam do oględzin samodzilnych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 14 Lis 2014 19:33:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
kupiłem 2 szt lenovo i ... po 3 miesiącach użytkowania padła płyta główna w jednym a w drugim dysk. nigdy więcej lenovo. laptopy leżą więc jakby ktoś twierdził że bajki opowiadam to zapraszam do oględzin samodzilnych

Gdyby mi laptop padł po trzech miesiącach to oddał bym go do serwisu na gwarancje, a nie pierdoły na forum wypisywał...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pią, 14 Lis 2014 20:40:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poza tym czy to lenowo produkuje dyski ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 15 Lis 2014 07:48:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jack 254 napisał:
poza tym czy to lenowo produkuje dyski ? Wink


a czy ja napisałem że lenovo robi dyski??? nie interesuje mnie kto jest producentem podzespołów. skoro kupuję lenovo to piszę ogólnie o tym co mnie z lenovo spotkało. sprzęt trafił na reklamację i diagnoza serwisu była taka jak napisałem parę postów wyżej. zażądałem więc zwrotu gotówki za wadliwy sprzęt i tu zaczęły się moje perypetie z firmą lenovo (sprzęt nabyłem w firmowym sklepie lenovo). sprawa jest u rzecznika praw konsumenta ale to szeroki temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Sob, 15 Lis 2014 12:29:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JK napisał:
kupiłem 2 szt lenovo i ... po 3 miesiącach użytkowania padła płyta główna w jednym a w drugim dysk. nigdy więcej lenovo. laptopy leżą więc jakby ktoś twierdził że bajki opowiadam to zapraszam do oględzin samodzilnych


w określeniu ,, nigdy wiecej lenovo '' zrozumiałem ze to ,,wina lenovo ze padł dysk ''

padł dysk ,, xxx'' w lapku lenowo .... jasno i czytelnie .
acha i zażądałem zwrotu ..... życze powodzenia ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.018007 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski