STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
MMA w Brodnicy
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukasbrod




Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 332
Skąd: Brodłej

PostWysłany: Pon, 13 Kwi 2009 21:30:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i normalna wypowiedź Smile
Jak ktoś chce sprawdzić czy jego trener walki cośtamcośtam-katsu sie spisywał powinien sprawdzić to właśnie w taki sposób i wtedy wyjdzie czy 3 lata machania noga pomoga tylko w wciąganiu spodni czy w czymś wiecej.
Jak by jakiś taki klubik sie zawiązał w brodzie to tez bym tam poszedł z samej ciekawości. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fazuchon




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 123

PostWysłany: Wto, 14 Kwi 2009 14:06:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajdżcie mi klub MMA w Polsce gdzie jest JEDEN trener który specjalizuje się w dalekowschodnich sztukach walki na dodatek!
Bądżcie poważni!!
Nie przecze że chłopak może umie coś ale nie ma kompetencji by kogoś nauczać chyba że mówimy o paru technikach!
Trening MMA to zbyt skomplikowana sprawa by prowadził go ktoś kto nie ma doświadczenia w metodyce i nauczaniu sw!

Tutaj jest ramowy plan treningowy na przykładzie bydgoskiej sekcji MMA

Etap 1 :Kształtowanie właściwej postawy podczas walki
Obrona przed uderzeniami:garda/uniki
Kontrola dystansu:Skracanie/oddalanie

Etap 2 :Obrona przed obaleniami
:Techniki klinczowania
:Kontrolowanie klinczu
:sprowadzenia do parteru

Etap 3:Uderzenia rękoma
:Uderzenia nogami
:Kombinacje ciosów
:Przejścia w kombinacjach do klinczu

Etap 4:Obrona gardą
:Przechodzenia i obejścia gardy przeciwnika
:Ustabilizowanie pozycji
:Techniki kończące

Tu macie montaż przykładowego treningu MMA:
http://www.youtube.com/watch?v=E9eznPL4_ns&feature=related

A jak ktoś dalej jest nieprzekonany to niech potrenuje ze Szczygłem a póżniej pojedzie do profesjonalnego klubu MMA i tam poćwiczy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjdunker




Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Wto, 14 Kwi 2009 15:27:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze kolega jest caly czas przekonany ze w bro jest sekcja mma przeciez jej nie ma jak narazie a Szczygiel sam dla siebie prowadzi treningi a kazdy robi to co lubi wiadomo ze do mma trzeba miec kilku trenerow, a do momentu jak taka sekcja nie powstanie to nie ma co gadac i krytykowac kogos kto robi to dla siebie a jak przy okazji cos pokaze to dobrze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazuchon




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 123

PostWysłany: Wto, 14 Kwi 2009 18:30:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli to było do mnie to wskaż zdanie w którym stwierdziłem że jest w Brodnicy sekcja MMA!

Ja go nie krytykuje ,niech chłopak ćwiczy i robi co może jak lubi ten sport!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Szczygiel




Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 15 Kwi 2009 20:01:53    Temat postu: mma w Brodnicy Odpowiedz z cytatem

Cześć tu Paweł. Widzę że toczy się wielka dyskusja na temat MMA które rzekomo prowadzę. Po pierwsze nie ma żadnej sekcji MMA w Brodnicy. Nie wiem skąd plotka że jestem trenerem tej sekcji. Owszem, trenujemy w zamkniętym gronie od marca techniki MMA ale to nie znaczy że ogłosiłem sie trenerem i stworzyłaem sekcję. Czy ktoś widział jakieś plakaty lub ogłoszenia że coś takiego prowadzę? Chcę stworzyć profesjonalną sekcję w Brodnicy pod okiem profesjonalnych trenerów - zamierzam nawiązać współpracę z toruńskim klubem. Póki co chciałem spawdzić czy byłoby w ogóle zainteresowanie tym sportem. Myślę że zainteresowanie jest duże bo w ciagu miesiąca zaczęło trenować 14 dorosłych osób. Dodam że nigdzie się nie ogłaszałem - ludzie sami przychodza do mnie i pytają czy moga ćwiczyć. Są to twardzi chłopacy a nie jacyś lalusie żyjący w świecie fantazji.
Co do pana "Ktosia" - nie krytykuję sztuk walki tylko trenerów którzy nie potrafią niczego nauczyć a biorą za to pieniądze i nazywanie mnie "płytkim" świadczy o Twojej płytkości. My w 14 zrzucamy sie tylko na halę i trenujemy dla siebie. Sprzęt na którym ćwiczymy kupiłem sam.
Co do Pana Fazuchona - chetnie z Panem poćwiczę, jeżeli naprawdę ćwiczy Pan w tych klubach o których pisze zapraszam, chetnie się od Pana czegoś nauczę. Dodam tylko że nasz trening MMA wygląda tak jak Pan go opisał. Mam za soba bogate doświadczenie w trenowaniu sztuk walki, plus twarde doświadczenie z ulicy. Nie uważam się za mistrza i chciałbym uczyć się od lepszych od siebie. Ale nie lubie lejwodów. Robię to co lubię i bardzo bym chciał taką sekcje stworzyć bo widzę jak duże jest zainteresowanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Pawel Szczygiel




Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sro, 15 Kwi 2009 20:20:22    Temat postu: mma w brodnicy Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z Brodnicy trenuje MMA to proszę o kontakt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robas




Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 15 Kwi 2009 20:54:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Widzę że w naszym małym brodnickim świecie sztuk i sportów walki wielkie poruszenie Shocked sam sztuki walki uprawiam nie od dziś,Paweł jest twardym gościem z pasją,niewielu ludzi dziś ma takie podejście do sportu,chcąc stworzyć od podstaw klub i nie nastawiając się na czerpanie zysków.Wszyscy zainteresowani wiedzą że prowadzenie zajęć jest dla kilku brodnickich"mistrzów"maszynką do robienia kasy i jest to jak najbardziej w porządku,mamy wolny rynek.Tylko jest jedno "ale" płacąc za jakiś produkt oczekujemy że dostaniemy produkt dobrej jakości a treningi u owych "mistrzów" niestety są jak kupowanie "gówna" w ładnie opakowanym pudełku! Przykłady jeden z czołowych zawodników klubu J.D. dosłownie kolana zniszczone od treningow bez sprzętu,i tak można wyliczać długo.Panie pod nikiem "ktos" za każdym sportem walki stoi zawsze człowiek, na forum można pisać wszystko zapraszam na trening , prawda zawsze wyjdzie w walce Cool W jednym z postow pisałeś że Pawel żle przekazuje siłe ciosów i kopnięć, przyjdż i przekonaj się sam jeżli masz jaja a nie pedalskie klopsiki Mr. Green Paweł tak trzmaj! Pozdrawiam wszystkich Robert Kozłowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Robas




Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Sro, 15 Kwi 2009 22:07:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fazuchon jeśli naprawdę jesteś zawodnikiem bydgoskiego Rio Grapling klubu i ćwiczysz już cale trzy lata to spytaj swoich trenerow jak powstał wasz klub,zapewne usłyszysz podobną historię........kilku pasjonatów zaczeło trenować, tak jak tutaj.Zapewne wiesz jakie jest motto rodziny Gracie Very Happy adres i miejsce znasz.... Trenujecie na ul. Jaworowej zobacz co robi na sali Tomek i jego swora będziesz mile zaskoczony że filipińskie sztuki walki są tak przekrojowe Wink Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Fazuchon




Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 123

PostWysłany: Sro, 15 Kwi 2009 23:52:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwicze bjj od półtora roku i judo od roku.Klub powstał w momencie gdy Roberto Attala złożył wizyte na seminarium w 2006 roku.
Ciesze się że w Brodnicy może powstanie prawdziwa porządna szkoła MMA.
Fakt który może tylko wadzić to taki że za instruktaż trenerów trzeba będzie płacić jak mieliby dojeżdżać...
Robert wiem że wykonałeś kawał roboty w sw w Brodnicy.Co do FMA to zgadzam sie uczą naprawde wielu przydatnych rzeczy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lodówka




Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 1

PostWysłany: Sob, 25 Kwi 2009 09:54:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Panie Pawle, może Pan powiedzieć gdzie i o której odbywają się wasze treningi? Wcześniej niestety uczyłem się technik MMA tylko z instruktażówek, więc chętnie przyjde zobaczyć jak u was to wygląda. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patryk0344




Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 2

PostWysłany: Czw, 14 Sty 2010 21:36:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc Paweł!!!!!czy była by szansa na treningi u ciebie??!!nigdy nic nie cwiczyłem,ale trzeba zaczac cos wkoncu uprawiac,jak to sie mowi!!Sport to zdrowie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
EpickiSeba




Dołączył: 07 Sty 2014
Posty: 1

PostWysłany: Wto, 07 Sty 2014 22:11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie czy pan Paweł trenuje młodzierz cz nie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Sport, turystyka, wypoczynek Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017868 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski