STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
internet z firmy inglobus co sądzicie ????

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
swistak770




Dołączył: 09 Lut 2012
Posty: 30
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Nie, 24 Lis 2013 22:41:04    Temat postu: internet z firmy inglobus co sądzicie ???? Odpowiedz z cytatem

co sądzicie o w/w firmie i świadczonych jej usługach ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kocur14101982@vp.pl




Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 2

PostWysłany: Nie, 08 Gru 2013 14:43:36    Temat postu: internet inglobus Odpowiedz z cytatem

witam nie polecam tego internetu po to wielkie naciągacze i ciągle zamula albo go niem ma od miesiąca i go praktycznie nie mam wielkie gó...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga26




Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 19

PostWysłany: Nie, 08 Gru 2013 17:00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też nie jestem zadowolona własnie zamula a własciciel tego przybytku mi mowi ze mam problem z systemem choc wczesniej mialam z profitu i tamten internet był super szkoda ze splajtowali, a co do inglobus tez czesto nie mam zasiegu czy w ogole jest odłączony załuje ze sie zdecydowałam. Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
radzioem




Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1

PostWysłany: Nie, 08 Gru 2013 17:48:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obsługa miła ale nie tylko za to się płaci. Większość czasu jaki spędzam w internecie wyglada w ten sposób internet 4mb
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arti




Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 38

PostWysłany: Nie, 08 Gru 2013 17:48:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dość często były spadki prędkości, czasami internetu nie było kilka godzin a na pewno nie jest to wina systemu. Cenowo bynajmniej ja miałem 60 zł za 6 MB, później za tą samą cenę 8 MB. Obecnie korzystam z eltronika, jestem zadowolony mam 20 MB za 72 zł, choć główna cena to 55 zł za 12 MB (internet radiowy). Szybkość łącza zależy od miejsca zamieszkania. Ja bynajmniej mam od nich neta niecałe 2 tyg i żadnych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga26




Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 19

PostWysłany: Nie, 08 Gru 2013 21:09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie jestem z brodnicy wiec elektronik odpada i mieszkam prakycznie kilka metrow od anteny inglobus i naprawde jest kiepsko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
arti




Dołączył: 23 Sty 2006
Posty: 38

PostWysłany: Pon, 09 Gru 2013 13:05:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

te awarie lub braki w połączeniu trzeba zgłaszać. mi raz wymieniali antenę, raz zmieniał ustawienia. a jeśli chodzi o eltronik to net radiowy jest dostępny: Zbiczno, Karbowo, Brzezinki, Żmijewo, Żmijewko, Cielęta, Wybudowanie Michałowskie, Podgórz, Jabłonowo Pomorskie, Piecewo, Jaguszewice, Buk Góralski, Buk Pomorski, Biskupiec Pomorski, NWL
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aga26




Dołączył: 18 Maj 2012
Posty: 19

PostWysłany: Pon, 09 Gru 2013 15:35:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

za każdym razem jak nie mam internetu to dzwonie do właściciela inglobus ciagle mi tylko karze cos sprawdzac, niestety nie mieszkam w żadnej z w.w miejscowości wiec musze dalej meczyc sie z inglobus szukam pozytywow tego internetu i jakies tam sa ale mogłoby byc lepiej
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pippi




Dołączył: 12 Gru 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 12 Gru 2013 10:06:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie jestem zadowolona z usług tej firmy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kocur14101982@vp.pl




Dołączył: 04 Gru 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pią, 27 Gru 2013 21:46:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam i nadal tak samo z tym internetem ciągle wielkie g***o mój test tak wygląda nie dajcie się naciągnąć na ten internet http://www.speedtest.pl/test/75063391
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zbyszek79




Dołączył: 02 Sie 2013
Posty: 2

PostWysłany: Sob, 28 Gru 2013 16:37:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Internet radiowy z Inglobus mam od 3 lat. Czasami są małe zacięcia, i przymulenia, ale dużo też zależy od sprzętu jakiego używacie. Do nadajnika mam około 2km w linii prostej. To jest mój wynik speed testu. http://www.speedtest.pl/test/75117494 Umowę mam podpisaną na prędkość pobierania 2Mb/s
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021941 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski