STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Progress - tani laptop - komputery używane? Czy warto?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mjj




Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pią, 08 Lis 2013 23:36:18    Temat postu: Progress - tani laptop - komputery używane? Czy warto? Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się czy warto kupić komputer powystawowy, poleasingowy czyli chyba takie jakie są dostępne w progressie. Czy ktoś miał do czynienia z tym sklepem? Warto zaufać i kupić tam laptop czy lepiej coś nowego...
Proszę o poradę i wszelkie informacje czy firma jest rzetelna, godna zaufania i pieniądze nie będą wyrzucone w błoto...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
konto usunięte




Dołączył: 14 Lis 2010
Posty: 778

PostWysłany: Sob, 09 Lis 2013 11:22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no nie wierze. znów autoreklama??? porażka. przecież ta firma działa już trochę na rynku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adi1314




Dołączył: 16 Cze 2011
Posty: 13

PostWysłany: Sob, 09 Lis 2013 12:43:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od około 10 lat kupuję używane komputery poleasingowe.
Z tym ze tylko i wyłącznie DELL który wytrzyma ci zdecydowanie dłużej niż Asusy, Acery i inne.
W Progresie kupiłem używanego Della który bardzo dobrze mi służy.
Przedtem w jednym z brodnickich sklepów kupiłem Asusa który rozsypał się po dwóch latach.
W Toruniu jest firma Komp-Net, u nich z kolei kupuję komputery stacjonarne, również Dell, koszt to 350 - 500zł. Gwarancja pół roku.
Dell jest niezniszczalny.
Stacjonarnych mam 6 sztuk i absolutnie żadnych problemów (odpukać).
Zaznaczam że komputery używam tylko i wyłącznie w firmie, nie są używane do np. gier.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Sob, 09 Lis 2013 16:57:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta firma a raczej działalność gospodarcza ,to porażka ta firma nie umiała zdiagnozować uszkodzonego gniazda w laptopie dell ,od razu obstawiali na padnięty układ ładowania ,po 3 dniach oddali laptopa nie naprawiono bo chcieli za układ orznąć mnie na 130 zł, obsługa klienta żall prywatne pogawędki przez telefon a potem dopiero klient jest ważny na końcu,laptopa zaniosłem do Komputronika (Servisu i sklepu w jednym )na na ul.podgórnej i w ciągu 10 minut gotowa diagnoza że to gniazdo ładowania i za nowe z wymianą którą trwała zaledwie 1 godzinę zapłaciłem 40 zł z gwarancją na rok czasu ,klimat w sklepie po prostu super można sobie odpocząć na wygodnym fotelu przy muzyce relaksującej gdy nasz sprzęt w tym czasie jest naprawiany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
nina




Dołączył: 29 Gru 2011
Posty: 17

PostWysłany: Sob, 09 Lis 2013 19:37:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam dwa laptopy z w/w firmy jeden byl nowy...super..dziala do dzis...drugi poleasingowy...ciagle cos sie krzaczy....pomimo iz jest dobrej firmy...zaluje ze go kupilam.....jezeli chodzi o naprawianie ..mam wrazenie ze po lebkach...nie jestem zadowolona
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mjj




Dołączył: 08 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Lis 2013 11:38:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, dzięki za odzew. chyba jednak zdecyduje się na jakiś nowy laptop. tylko ciężko coś znaleźć bez win8, czyli bez systemu lub z win7 :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkj




Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Pon, 11 Lis 2013 21:11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie udała się ta anty reklama gdyż ja też chciałbym coś dorzucić od siebie

Zakupiłem u tego pana notebooka i niestety jak się okazało po tyg się rozleciał - odmówił naprawy gdyż jak twierdził że to z iny użytkownika ( jak może układ graficzny paść po tyg z winy użytkownika?) Nie dostałem dowodu zakupy więc nie mogłem tego zglosić do Rzecznika praw konsumenta ;/

Porównując inne sklepy to tu jest wyjątkowo drogo i wyjątkowo niemiła obsługa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Lola




Dołączył: 20 Lis 2010
Posty: 829
Skąd: z kątowni

PostWysłany: Pon, 11 Lis 2013 21:21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze zapomniałeś napisać że pracujesz w Neo Systemie. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkj




Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 00:03:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie Smile nie zapomniałem gdyż tam nie pracuję Smile i nigdy nie pracowałem Smile z usług komputronika też korzystałem i moje uczucia nie są tak złe jak w stosunku do firmy progress Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serwis Elektro




Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 94
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 07:50:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PROGRESS JEST PORZĄDNĄ FIRMĄ MAMY W FIRMIE 5 LAPTOPÓW Z RĄK TEJ FIRMY DZIAŁAJĄ BEZ ZARZUTU, W RAZIE JAKIEGO KOLWIEK PROBLEMU NATYCHMIASTOWA REAKCJA...
CO DO ROZWAŻAŃ W WYŻSZYCH POSTACH WIDZĘ ŻE KONKURENCJA NIE ŚPI.........GŁUPOTY PISZECIE...!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 09:25:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własne zdanie zawsze można wyrazić, tylko czy trzeba to robić z wciśniętym klawiszem Caps Lock...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mkj




Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 3

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 09:31:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój kolega pracuje w serwis elektro i sam mi mówił że są z nimi zaprzyjaźnieni Smile więc kolega kolege wspiera Smile a serwis elektro też kasuje jak cygan za matkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Serwis Elektro




Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 94
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 12:31:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm.....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lowrider




Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 12:40:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem bardzo zadowolony z usług firmy Progress, bardzo miła obsługa najpierw zakupiony laptop Dell 3 - lata i nadal chodzi idealnie, 5 miesiecy temu kupiony kolejny drugi Dell i również działa bez zarzutów.

Ogólnie fachowa obsługa a obsługa i doradzctwo na bardzo wysokim poziomie. Bardzo polecam wszystkim tym którzy chcą kupić i o nic sie nie martwic


Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mistrz_Piotr




Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 58
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Wto, 12 Lis 2013 12:44:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Progressu oddawałem do naprawy laptopa. Naprawa bardzo szybka, fachowe doradztwo i stosunkowo tanio.

A co do Serwis Elektro to znam chłopaków nie od dziś i mogę z czystym sumieniem ich polecać. Nie dość, że robią naprawdę profesjonalnie to jeśli chodzi o ceny, porównując z konkurencją, wychodzą całkiem niedrogo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015768 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski