STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Sklepy online z butami
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aldona




Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2013 17:46:00    Temat postu: Sklepy online z butami Odpowiedz z cytatem

Czy kupowaliście już buty przez internet? Jeśli tak to napiszcie w jakim sklepie. Szukam klapek lub japonek dla siebie. *****, które mi się podobają ale chcę jeszcze sobie porównać z innymi sklepami. Nigdy nie kupowałam obuwia w internecie, dlatego jak ktoś może polecić fajny sklep to zapraszam do odpowiedzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
QbaBrodnicki




Dołączył: 22 Maj 2011
Posty: 1582

PostWysłany: Sro, 26 Cze 2013 21:01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Deichmann ma sklep internetowy. Asortyment taki jak w sklepach w realu. Ja kupiłem w sieci bo nie było mojego numeru w realu. Bardzo szybka wysyłka. Z powiadamianiem email i sms. Buty odebrałem z paczkomatu przy Brico. Najtańsza przesyłka. Oczywiście płatność z góry.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aldona




Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 27 Cze 2013 08:24:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nie wiedziałam, że mają sklep internetowy. Sprawdzę, dzięki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zielony_guzik




Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 18 Lip 2013 09:57:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem starą wyjadaczką allegro.pl, które polecam. Można świetne buty dorwać za niską cenę. Tym bardziej jak się ma mały rozmiar stóp Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Pon, 29 Lip 2013 08:40:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja się boję kupować buty przez internet, bo sam rozmiar (długość wkładki) to nie wszystko, osobiście mam bardzo wąską stopę i ciężko jest mi kupić pasujące buty, a co dopiero tak bez mierzenia... Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bańka




Dołączył: 29 Lip 2013
Posty: 172

PostWysłany: Wto, 30 Lip 2013 07:41:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie kupuję raczej butów przez internet, no chyba, że wcześniej przymierzę je w sklepie stacjonarnym.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hilda




Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 155

PostWysłany: Wto, 30 Lip 2013 12:21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, takie rozwiązanie nie przyszło mi do głowy Razz Ale ma to sens? Skoro już jestem w stacjonarnym sklepie i trzymam w rękach wybraną parę, to czemu nie kupić jej od razu? Jest aż taka różnica w cenie??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
i.nowak80




Dołączył: 17 Mar 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon, 17 Mar 2014 11:26:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem butów przez internet nie powinno się kupować, ponieważ buty uprzednio powinno się przymierzyć i sprawdzić czy są dla nas odpowiednie i jak się w nich czujemy. Przez internet nie ma takiej opcji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ola.bis




Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 35

PostWysłany: Wto, 15 Kwi 2014 21:13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie się kilka razy zdarzyło kupić buty przez internet, zwykle są to marki po które musiałabym pojechać gdzieś dalej, ostatnio kupiłam super szpilki w Kazarze, ale znałam już swój rozmiar, bo wcześniej miałam kilka par butów od nich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
laura




Dołączył: 03 Maj 2014
Posty: 74

PostWysłany: Wto, 06 Maj 2014 16:37:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie kupiłam butów przez internet (no chyba, że zaliczymy do tego kapcie - to mi się zdarzyło). Jeśli już to sprawdzam w internecie ofertę na e-sklepie sklepu tradycyjnego i jak mi się coś spodoba to jadę je przymierzyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Wto, 06 Maj 2014 21:58:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja już od ładnych parę lat kupuję buty przez neta
po prostu zawsze szukam obuwia długość wkładki 29,5cm oraz nie zwężanym nosem. Nigdy mi się nie zdarzyło abym nie trafił a oszczędność na markowych nawet ponad 100 zł a to sporo na dzisiejsze realia prawda?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamberbomber




Dołączył: 08 Lut 2014
Posty: 753

PostWysłany: Sro, 07 Maj 2014 03:27:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie za 5 zł taniej z neta kupią. Co ze sklepami? będzie trzeba pozamykać? Zostanie handel online. Ale widać jak ludzie kupują w necie a potem do szewca na rozciąganie. Ale sklepy online też giną na wojnach cenowych i co potem z reklamacją? Kupując jednorazowe buty w necie za 30 zł , kto zareklamuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szczawik1984




Dołączył: 22 Lut 2013
Posty: 220

PostWysłany: Sro, 07 Maj 2014 08:48:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytaj sobie kolego co napisałem wyżej
Czy dal Ciebie 5zł = 100 zł ????
Sorry ale buty za 30 zł to ja sobie na targu kupię bo w necie przy tej cenie policzą Ci jeszcze koszty przesyłki i wyjdzie drożej.

Mamy XXI w. ludzie są wygodni bo siądą przed komputerem i kupują bez wychodzenia z domu, bez straty czasu na latanie po sklepach itp.

Pomyślcie o ludziach co mieszkają na wsi gdzie do sklepu z obuwiem musi dojechać nie raz i 25km.

Dla nich zakupy w mieście to strata pół dnia a i koszt dojazdu też trzeba liczyć.

Nie raz sam sprzedawałem drobiazgi gdzie klient płacił za przesyłkę więcej niż za towar a to z dwóch powodów:

- do sklepu wędkarskiego ma właśnie daleko a nie ma pewności że tam dany towar się znajduje a koszt dojazdu jest wyższy niż przesyłka a strata czasu też jest wazna

- drugi przypadek to ludzie zapracowani gdzie nie mają czasu chodzić po sklepach a zakup w necie to dla nich wygoda bo kurier przywiezie do pracy.


Miałem kilka przypadków gdzie klient kupił jakąś specjalistyczną zabawkę na ryby gdzie kosztowała np 7zł za za kuriera zapłacił 18

Tak to niestety wygląda. Sprzedaż stacjonarna powoli zostaje wypierana przez e-sklepy i nawet gdy Wy zapieracie się że nigdy obuwia w necie nie kupujecie to już Wasze dzieci mogą mieć inny pogląd na to.

bamberbomber napisał:
Ludzie za 5 zł taniej z neta kupią. Co ze sklepami? będzie trzeba pozamykać? Zostanie handel online. Ale widać jak ludzie kupują w necie a potem do szewca na rozciąganie. Ale sklepy online też giną na wojnach cenowych i co potem z reklamacją? Kupując jednorazowe buty w necie za 30 zł , kto zareklamuje?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anetka86




Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 17

PostWysłany: Czw, 26 Cze 2014 16:08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo często kupuje buty w internecie bo to bardzo wygodna forma zakupów. Można sobie wszystko spokojnie pooglądać, poczytać opinie, porównać ceny w różnych sklepach. Może największym problemem jest dobranie odpowiedniego rozmiaru bo to jak wiadomo różnie może być w różnych sklepach. Jednak jak raz już kupisz coś w danym sklepie to wiadomo jaki masz rozmiar. W tym roku jadę pierwszy raz z synkiem nad morze i planuje kupić mu Crocsy do biegania po piasku. Na początku myślałam, żeby kupić mu na oficjalnej stronie marki ale znalazłam te same buty 20 złoty taniej i jeszcze przesyłka jest bezpłatna. (dostawa ze sklepu on-line Crocs kosztuje 37 złoty). Czasami warto się rozejrzeć w poszukiwaniu okazji Smile
Mój synek jest wielkim fajnem bajki Auta wieć myśle że z butów z tym motywem się ucieszy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł987




Dołączył: 22 Cze 2014
Posty: 28

PostWysłany: Nie, 29 Cze 2014 18:37:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na allegro kupiłem, ale rozmiar się nie zgadzał, od tego czasu tylko z zwykłych sklepach, po przymiarce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rodzina, dom, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021932 sekund ] :: [ 15 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski