STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Problem z laptopem

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brendy4




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 15:07:40    Temat postu: Problem z laptopem Odpowiedz z cytatem

Witam ! Około rok temu kupiłem nowego laptopa, sprzęt dość z dobrymi parametrami jedynie marka jest mało znana - Packard Bell, miałem do wyboru lepszą markę i gorsze parametry lub gorszą markę lepsze parametry, wybrałem drugą opcję i zastanawiam się czy nie zrobilem źle ...

Mój problem polega na tym że po odpaleniu jakiejś gry (z przedziały tych nowszych, Call of Duty Modern Warfare2, Assasin II, The Sims 3) po kilkanastu minutach gry komputer wyłącza się. Później mam problem z włączeniem go, muszę próbować po pare razy bo ciągle się wyłącza. Skanowałem komputer antyvirusami wiele razy i nic nie wykryło. Przy słabszych grach problem nie występuje - czy wiecie co jest powodem tego i ew. macie na to jakąś radę lub rozwiązanie ?

Bardzo prosze o pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 15:14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po prostu komp Ci się tak grzeje (zapewne karta graficzna), że wyłącza się, aby zapobiec przegrzaniu Smile Zainwestuj w podkładkę chłodzącą pod lapka, coś takiego: https://www.hurt.com.pl/?o=shpp&k=c&i=5340 (pierwszy lepszy link z Google). Powinno pomóc Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brendy4




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 15:36:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm no takie przypuszczenia już słyszałem ale troche mnie to dziwi bo kartę mam dobrą ... tak mi się wydaje przynajmniej GeForce GT 240M no ale cóż podkładka i tak sie w sumie przyda nawet jak nie pomoże

PS. myślisz że ta podkładka będzie dobra ??? http://allegro.pl/laptop-podstawka-chlodzaca-pod-laptopa-podkladka-i1305511888.html
Rozmary lapka to około 420x320
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 16:04:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie nowe karty-"miecze" się grzeją troszku Razz W moim Lenovo jak grałem w Wiedźmina na full detalach, to aż parzyło Smile
Ta podkładka, którą podałeś jest bardzo dobra, AAB to znana firma od chłodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brendy4




Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 4

PostWysłany: Czw, 11 Lis 2010 16:07:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aa no kumam, no tylko mam nadzieje że ten niedobór paru centymetrów w jej wielkości nie będzie stanowił problemu

Wielkie dzięki za pomoc ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 17:03:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam chłodzącą podkładkę i mimo tego laptop mi się wyłącza Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Jack 254




Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 3566

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 19:40:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odpowiedź jest prosta kurz zasyfił kompa,sugeruje wizyte w serisie i przedmuchać kompa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SADUS




Dołączył: 26 Wrz 2010
Posty: 799
Skąd: Xionc ma taka fure?

PostWysłany: Pon, 22 Lis 2010 20:21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przedmuchac kompa? skandal, ze tez takich czasow doczekalismy...Sodomia i Gomoria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewa27




Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 46
Skąd: brodnica

PostWysłany: Wto, 23 Lis 2010 11:00:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SADUS napisał:
Przedmuchac kompa? skandal, ze tez takich czasow doczekalismy...Sodomia i Gomoria.
haha zboczek z ciebie Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brod.pl




Dołączył: 17 Cze 2004
Posty: 767
Skąd: z naszej Brodnicy:)

PostWysłany: Wto, 23 Lis 2010 19:45:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli był kupowany rok temu to jest na gwarancji jeszcze , weś go oddaj na gwarancję prawdopodobnie masz chłodzenie za wolne i nie nadąża wychładzać procesorów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Zuza01




Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 11

PostWysłany: Wto, 14 Maj 2013 17:35:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takiej sytuacji można zainstalować program do monitorowania temperatury, a następnie włączyć jakiś test 3D, który mocno obciąży komputer. Wówczas możemy na bieżąco śledzić zmiany temperatury.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.021438 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski