STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Na forum brodnica nie lubią niewygodnych tematów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kryzju




Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 651
Skąd: Brodnica / Gdańsk

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 10:03:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informuję, że jeżeli od tej pory, w którymkolwiek temacie pojawi się post dotyczący religii, bądź najeżdżanie na innych - CAŁY temat leci automatycznie do kosza (nawet jeśli byłby to najważniejszy i najbardziej pomocny temat z całego forum). Nie mam ani tyle sił ani czasu, żeby siedzieć i przesiewać każdy temat z postów, którymi ktokolwiek może poczuć się urażony.

qncept, zionek84 i reszta - ogarnijcie się do cholery !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 11:57:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale problemem jest tutaj tylko jeden forumowicz ja nieskakalem , niepyskowalem do jednego momentu nawet nieczytalem jego wypocin az przypadkiem w temacie niezwiazanym z religia wogole gosc zaczal publicznie namawiac do palenia kosciolow wiec o co biega o mnie czy o jakiegos kolesia co publicznie nawoluje do nienawisci i atakow. No chyba ze moderatorom to pasi a w takim przyadku prosze o usuniecie mojego konta a ja chetnie bede odwiedzal i czytal nie brodnica net a inna rowniez ciekawa i dobrze prowadzona, ktora dotyczy nazego miasta. I na ktorej niepanoszy sie i nierzadzi taki osobnik jak wyzej wspomniaty. Kogo teraz mam uwazac za moderatora ciebie kryzju czy gncepta bo niewiem kto rzadzi forum i kto decydujen. Ale widze ze zostaly rowniez usuniete moje posty z wiazane z muzyka disco tylko dla tego ze napisalem ze ja lubie a widze ze moderator nie lubi i chyba rowniez uwaza kogos kto lubi posluchac disco za leminga i prostaka no coz usun mnie kryzju bo szkoda slow jaki portal takie forum nawet biezacych info nie macie tylko laskawie co wam na talerzu podadza albo co gncept pozwol napisac
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pirania




Dołączył: 05 Lis 2009
Posty: 453
Skąd: się wziął???

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 13:08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja stanę "niestety" po stronie administratorów. Kiedyś współpracowałam w tworzeniu podobnego serwisu i wiem ile wysiłku i czasu trzeba poświęcić żeby to wszystko działało. Wszyscy myślą, że Ci ludzie nie robią przez 24 h nic, nie jedzą, nie piją tylko siedzą z gałami w monitorze i czytają dyrdymały co niektórych użytkowników. Ludzie uszanujcie czyjąś prace. Tak jak by ktoś przyszedł do waszej pracy i robił rozpierduche. Nikt przeciez nie zmusza do wchodzenia na tutaj. Myślicie, ze to takie proste i łatwe o se napisze stronke. Dupa jaś. Wiem ile jest przy tym pracy. Jak wychodzicie z pracy g***o was obchodzi robota. A tutaj tak nie jest. A może mi nie uwierzycie ale czasem graficy, informatycy, administratorzy tez mają urlopy, rodziny, życie poza internetem. Wymagacie czegoś od innych to wymagajcie czasem od siebie. Ciekawa jestem ilu z was przykłada się do swojej pracy?
Komentarze pod artykułami to samo. Nie wiem co ludzie mają pod deklem, ale czasem to strach czytać. Czytając lokalną prasę w necie jakoś nie widze tych mądrali pod artykułami. Co na stronach C.B czy G.P i Nowościach już sie boją zamieszczać swoich "mądrych" myśli? Przecież to na ten sam temat.
Jak to śpiewał Niemen "Dziwny jest ten świat"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
monk




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 958

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 13:18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będzie tematów religijnych - nie będzie chamskich docinek, obrażania i plucia jadem.
Jestem za - jak ktoś chce - są fora tematyczne.

Zwracam tylko uwagę, że czasem zwykłe tematy dalekie od religii i kościoła przeradzają się w małą wojnę.
Dzieje się tak na ogół po stwierdzeniu "wy katole to.. wy katole tamto...spadaj do kościoła" itp.
Proponuję aby wtedy wycinać tylko konkretne posty, bo szkoda fajnych tematów.
Jeśli admin będziesz się upierał i kasował zawsze cały temat, to będzie to sposób na pozbycie się szybko niewygodnych wątków i to wcale nie z powodów religijnych.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 15:24:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonk84, moje posty też usunięto i nie robię z tego tragedii Smile
Ogarnijcie się bo wam paznokcie popękają ze zgryzoty i przestańcie płakać.
Życie jest zbyt piękne, żeby się tak umartwiać Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 16:36:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
Życie jest zbyt piękne


prawie jak Roberto Benigni Razz Laughing


Ostatnio zmieniony przez fg99 dnia Czw, 09 Maj 2013 16:44:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zionek84




Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 432

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 16:43:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi to lata jak admin tak chce niech robi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Czw, 09 Maj 2013 17:37:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fg99, no weź się tu ze mną nie zgódź, to wierutna prawda Very Happy
Życie potrafi być piękne, tylko wtedy, gdy sami nim kierujemy Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fg99




Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 2363

PostWysłany: Sob, 11 Maj 2013 13:22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qncept napisał:
fg99, no weź się tu ze mną nie zgódź
zgadzam się i przyklaskuję, mając obolałe prawice Twisted Evil Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
qncept




Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 4891
Skąd: Ze 100% soku z grapefruite'a.

PostWysłany: Pon, 13 Maj 2013 22:05:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak swędzi lewa dłoń to na "piniądze", jak prawa to na gości.
Aha, Ciebie boli nie swędzi Razz

Pzdr.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> www.Brodnica.net Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.033176 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski