STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Oszukani w sieci.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
^Silver76
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:34:01    Temat postu: Oszukani w sieci. Odpowiedz z cytatem

"(...)Pozornie się wydaje, że oszukani byli naiwni.

– Wcale nie – mówi brodnicki wytrawny internauta. – Na portalu Allegro wszyscy sprzedają czy kupują i tu oszustwa się raczej nie zdarzają. Po prostu są sposoby, żeby nieuczciwego wykryć, więc nikt rozsądny kantami się nie zajmuje. Ta pani też na pewno wcześniej czy później odpowie za swoje przewinienia."

Wie ktoś kim jest ten "brodnicki wytrawny internauta"? Wytrawnym internautą to może on i jest, ale kompletnie nie ma pojęcia o prowadzeniu transakcji na aukcjach internetowych typu Allegro. Zgadzam się w 100%, że oszukane osoby były jak najbardziej naiwne. Nikt, o zdrowym rozsądku, nie wpłaca pieniędzy, w dodatku w takiej kwocie, jak ja to nazywam "łapaczowi pozytywów". Osoba o nicku "Anna_tuchowicz" miała dosłownie kilkanaście pozytywnych komentarzy, w tym większość za tzw. "grosze" - transakcja opiewała na kwoty kilkuzłotowe. W ten oto sposób bardzo łatwo jest zebrać nawet kilkadziesiąt pozytywnych komentarzy za stosunkowo niewielką cenę (kilkudziesięciu złotych). Moja rada - nie zwracajcie uwagi tylko na ilość pozytywnych komentarzy, lecz także na kwoty, na jakie te transakcje opiewały.
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:34:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

naiwnosc to takaludzka rzecz
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
^Nikita
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:34:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie zrozumiałes wypowiedzi. Ten internauta nie mówił o naiwności kupujących, tylko o tym, że praktycznie każdy internetowy oszust jest do namierzenia i złapania.
Zakupy w Sieci to wspaniała sprawa, mimo, że zawsze znajdą się oszuści i niedoświadczeni (a nie naiwni) kupujący. Może jak nasza policja jeszcze wpadnie na pomysł, żeby prosić o pomoc internautów, będziemy mieli satysfakcjonującą wykrywalność przestępstw.
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:35:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a Ty mnie nie zrozumialas...
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
^Nikita
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:35:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty mnie też nie... Pisałam do Silvera
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:36:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeja ale ja wrazliwy, wszystko biore do siebie
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
^Silver76
Gość






PostWysłany: Czw, 29 Sty 2004 03:37:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

^Nikita napisał:
Chyba nie zrozumiałes wypowiedzi. Ten internauta nie mówił o naiwności kupujących, tylko o tym, że praktycznie każdy internetowy oszust jest do namierzenia i złapania.


Nie mówił, z tym się zgadzam, co do "praktycznie każdy" to bym polemizował... Co do treści wypowiedzi, to wydaje mi się,że dobrze zrozumiałem. Na początku zdania jest zaprzeczenie "Wcale nie" i ono tyczy się właśnie tego zarzutu bycia naiwnym. No przecież nie powiesz, że te zaprzeczenie tyczy się tego fragmentu:
"– Na razie nie postawiliśmy podejrzanej jeszcze żadnego zarzutu. Nie możemy jej przesłuchać, gdyż nie możemy zastać jej w miejscu zamieszkania – przekazał nam naczelnik sekcji kryminalnej Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy Kazimierz Bartnicki"
No chyba, że ten wytrawny internauta ma jakieś inne wiadomości co do śledztwa w tej sprawie;> Jeżeli, jednak, tyczy się tego fragmentu, lub jakiegokolwiek innego, tylko nie " Pozornie się wydaje, że oszukani byli naiwni.", to artykul jest źle napisany i niezrozumiały, a może to się tyczy słowa "pozornie", może miał na myśli "Oni byli naiwni"
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Reszta świata Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015133 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski