STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
SPRAWDZONA OPIEKUNKA

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katasza29




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Sro, 06 Lut 2013 14:28:10    Temat postu: SPRAWDZONA OPIEKUNKA Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy macie namiary na sprawdzoną i godną zaufania opiekunkę do półrocznego dziecka na terenie Brodnicy. Może być opcja, że dzidzia będzie dowożona do tej Pani. Proszę wszystkich forumowiczów o pomoc!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anonimowa2412




Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 3

PostWysłany: Czw, 07 Lut 2013 10:25:41    Temat postu: opieka Odpowiedz z cytatem

ja mogłabym się podjąć opieki.Szukam akurat pracy jako opiekunka i pasuje mi opiekowanie się w moim domu mam 7 letniego syna
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
katasza29




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 5

PostWysłany: Czw, 07 Lut 2013 14:03:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę przesłać jakieś pani dane kontaktowe i kilka słów o sobie na mój adres mailowy: katzio5@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Krzyżak




Dołączył: 27 Kwi 2012
Posty: 153
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pon, 11 Mar 2013 20:23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odświeżam temat, żeby nie zakładać kolejnego.

Zaczynamy z żoną rozglądać się za opiekunką dla dziecka. Nie jest to ogłoszenie "od zaraz", ale pewnie kwiecień-maj będzie nam potrzebna taka Pani (wtedy córeczka będzie miała 10 miesięcy).
Jeśli ktoś ma namiary na sprawdzoną opiekunkę, prosiłbym o kontakt na mail:

matgra1985@gmail.com

Przy okazji - wiecie coś może o stawkach za godzinę? Chodzi oczywiście o stawki mniej-więcej, jakieś widełki Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Zdrowie, uroda, moda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.01484 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski