STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Uwagi do strony
Idź do strony 1, 2  Następny
 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olo
Gość






PostWysłany: Czw, 01 Wrz 2005 20:37:56    Temat postu: Uwagi do strony Odpowiedz z cytatem

W tym dziale proszę zgłaszać wszelkie uwagi co do strony
Powrót do góry
Jadzik




Dołączył: 25 Lut 2005
Posty: 2638
Skąd: Brodnica

PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 08:36:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakiej strony Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 08:39:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

internetowej Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 08:43:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na stronie z muzą nie ma literki ś - błąd jakiś w kodowaniu jest.

no i dlaczego można muzy posłuchać tylko i wyłącznie w jedynej słu$znej przeglądarce??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
von Qn
Gość






PostWysłany: Sob, 03 Wrz 2005 18:42:50    Temat postu: Jo Jo Jo Odpowiedz z cytatem

Według mnie to głupie z tym ukryciem kodu źródłowego ale luzenx jak prywatność to prywata. Rebelion doczekał się site'u też dobrze. Pozdrawiam Ziomów z Brodni. HyHyHy. Shocked
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pon, 05 Wrz 2005 10:25:53    Temat postu: Re: Jo Jo Jo Odpowiedz z cytatem

von Qn napisał:
Według mnie to głupie z tym ukryciem kodu źródłowego(...)

y? jakie ukrycie, można przeglądać. pod ie nawet...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jogurt
Gość






PostWysłany: Pon, 05 Wrz 2005 19:57:31    Temat postu: Ivan twoja jest racja i tylko twoja najtwojsza jest Odpowiedz z cytatem

Ny ma problyma kod jak najbardziej nie ukryty , ja osobiście mam jedną uwagę co do fotek. Albo ja jestem az taka ciemna masa albo poprostu nie można zrobić "save as" i zapisać u siebie na dysku , szkoda wielka ahh szkoda. Ogólnie cieszę się że strona istnieje Very Happy
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Wto, 06 Wrz 2005 08:05:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaiste, foty są zaszyte we flashu. możesz sobie co najwyżej całego flasha zassać: flash.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość







PostWysłany: Pon, 12 Wrz 2005 16:30:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkoda, ze te fotki takie male
Powrót do góry
olo
Gość






PostWysłany: Wto, 13 Wrz 2005 16:44:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za uwagi
galerie fotek zrobie normalną jakąś w php - będa więc duże zdjęcia,
muze mozna słuchac w IE, bo tylko on obsługujje ten skrypt, ale dorobię też w real playerze. Oprócz tego jak będzie większy serwer to wrzucę jakieś 30 utworów dobrej jakości do ściągniecia.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 14 Wrz 2005 07:27:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

po co wrzucasz tyle podobnych fotek, beda tez te stare?
Powrót do góry
von Qn
Gość






PostWysłany: Nie, 09 Paź 2005 12:37:37    Temat postu: Iwan popiepszyło mi się Odpowiedz z cytatem

Sorry za ten kodzik ale pokiełbasilo mi się ze stroną Forum bo jest przecież w Php a sama stronka Rebelionu jest luzik choć posłasłem trochę sugestii Twórcy sajtu Smile
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Sro, 30 Lis 2005 23:57:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niektore mp3 nie odpalaja, a jak minimalizuje sie stronke to juz nie gra
Powrót do góry
aniol
Gość






PostWysłany: Pią, 02 Gru 2005 22:40:45    Temat postu: ciesze sie bardzo Odpowiedz z cytatem

dobrze, dobrze, strona zapowiada sie niekiepsko, tylko laduje sie ociazale, jednak moza jej to wybaczyc. tyle mojego komentarza. pozdrawiam zespol. z zimnego olsztyna, pfe:)
Powrót do góry
olo
Gość






PostWysłany: Nie, 04 Gru 2005 09:05:48    Temat postu: nowy wygląd Odpowiedz z cytatem

ładuje na stronę wszystko we flashu, staram sie optymalizowac wielkosc do minimum, ale róznie to bywa. dlaetgo prosze o wszelkie uwagi dot. tej wersji strony.
pozdrawiam
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Rebelion Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.015792 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski