STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
czy w latach 70. ?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytanie retoryczne
Gość






PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 09:58:06    Temat postu: czy w latach 70. ? Odpowiedz z cytatem

czy w latach 70. czyli za Gierka, można było zająć kierownicze stanowisko , nie należąc do partii bądz nie mając koneksji?Była taka mośliwość za "komuny"?
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 10:04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pytania retoryczne się nie odpowiada, więc ja zadam nieretoryczne - dlaczego, na boga, zadałaś/eś to pytanie w dziale "gry w sieci"??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pytanie retoryczne
Gość






PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 10:23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iwan napisał:
na pytania retoryczne się nie odpowiada, więc ja zadam nieretoryczne - dlaczego, na boga, zadałaś/eś to pytanie w dziale "gry w sieci"??


oj, kurcze, nie ważne gdzie się pyta .. wazna jest odpowiedz:P ..

"Pytanie retoryczne - pytanie zadane nie w celu uzyskania odpowiedzi, lecz w celu podkreślenia przekonań pytającego."

wiesz to takie głebsze pytanie było iwanie... czy ktoś podważy to , ze w czasach gierka można było zając wysokie stanowsko nie mając koneksji lub legitymacji partyjnej, bo moje przekonania są takie że bez "błogosławieństwa partii nic nigdzie dla nikigo" ..dlatego pytam,bo może się mylę...
Powrót do góry
iwan




Dołączył: 21 Lut 2004
Posty: 2537

PostWysłany: Pią, 02 Wrz 2005 10:35:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trochę za młody jestem, żeby to wiedzieć szczerze mówiąc. myślę, że były jakieś wyjątki, musiały być. ogólne uogólnienie zawsze jest ogólne, ale ogólnie to masz chyba rację Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Komputery, gry, internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.017232 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski