STRONA
GŁÓWNA
KATALOG
FIRM
GALERIA OGŁOSZENIA
PrzyklejonyWpisy na forum są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Brodnica.net nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli znajdziesz wpis naruszający czyjeś prawa, napisz do nas.
Strona główna - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
Dodatkowe menu: 50 ostatnich postów | 10 losowych tematów | GŁOSOWANIE | WYNIKI
Sprawa Kauflandu...!!!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:18:43    Temat postu: Sprawa Kauflandu...!!! Odpowiedz z cytatem

hm...dzisiejszy CB na pierwszej stronie zaczyna juz propagowac kurcze jakos, badź czyjas polityke...zaczyna sie doczepiac do Kau
po primo...
iz Kau...niema pozwolenia na budowe ze ktos ja uchylil? ...to ja sie pytam kto jako pierwszy dal mu pozwolenie na budowe...to jego trza by pociagnoc do odpowiedzialnosci!!! a wiemy kto to jest to po prostu miasto Brodnica...!
po drugie primo!
Kau ma siec sklepow o tym nie musze pisac ale napisze ze maja cholernie niskie ceny a tym samym moga rozlozyc smiem twierdzic duzo ilosc sklepow w powiecie nawet...!
po trzecie primo...
chociaz teraz ludziska kupia cos na co bedzie ich stac...~!

--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo dobrze ze ten kaufland powstaje i nic tego nie zmieni ,same korzysci_wiekszy wybór towaru, praca. A cO do Czasu Brodnicy to hhehe ale mówiłem juz ze to jest scierwo i piszą o wszystkim ale tak naprawde piszą o niczym.
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jasne...ja tez jestem za tym sklepem...da prace a ludziska kupia sobie to co jest w innych sklepach sztucznie cenowo kreowane...
....Kaufland na burmistrza
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~antymonopolista
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zreszta jedynym w Brodnicy ktory juz wykonczyl drobnych sklepikarzy jest p.Marek Hildebrandt a teraz w radzie jest przeciw Kau....ale jaja... smiechu warte i potluc o kant stolu
Powrót do góry
Harry_Mason
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hiledenbrandt jest przeciw kauflandu ponieważ ma w tym jakis interes) Jak myslicie jaki? hłe hłe
--------------------------------------------------------------------------------
Nie wierz trzem rzeczom-winu,nocy i miłości
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:22:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Harry_Mason napisał:
Hiledenbrandt jest przeciw kauflandu ponieważ ma w tym jakis interes) Jak myslicie jaki? hłe hłe

co za ironia nikt nie wspomni ze on wykonczyl juz dosc znaczna czesc wlascicieli malych sklepikow...!!!
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
~Harry_Masion
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:22:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wykonczył szanowny Hrabio, a teraz trzesię portkami z myślą ze ktos go może wykonczyć...
Powrót do góry
hrabia_Potocki
Gość






PostWysłany: Pią, 30 Sty 2004 20:23:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak i jak wół sprawdza sie biblijne powiedzenie jakim mieczem wojujesz od takiego giniesz...


--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
kuba rozprówacz
Gość






PostWysłany: Sro, 31 Mar 2004 14:31:42    Temat postu: Re: Sprawa Kauflandu...!!! Odpowiedz z cytatem

hrabia_Potocki napisał:
hm...dzisiejszy CB na pierwszej stronie zaczyna juz propagowac kurcze jakos, badź czyjas polityke...zaczyna sie doczepiac do Kau
po primo...
iz Kau...niema pozwolenia na budowe ze ktos ja uchylil? ...to ja sie pytam kto jako pierwszy dal mu pozwolenie na budowe...to jego trza by pociagnoc do odpowiedzialnosci!!! a wiemy kto to jest to po prostu miasto Brodnica...!
po drugie primo!
Kau ma siec sklepow o tym nie musze pisac ale napisze ze maja cholernie niskie ceny a tym samym moga rozlozyc smiem twierdzic duzo ilosc sklepow w powiecie nawet...!
po trzecie primo...
chociaz teraz ludziska kupia cos na co bedzie ich stac...~!
Małe sprostowanie pozwolenie na budowę według mojej wiedzy wydaje starostwo -kolego.a może kaleko.nie pisz bzdur na przyszłość
--------------------------------------------------------------------------------
Głupich nie sieją sami się rodzą...
Powrót do góry
SATAN




Dołączył: 05 Mar 2004
Posty: 2350
Skąd: BRODNICA

PostWysłany: Wto, 06 Kwi 2004 16:21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil KAUFLAND na legalu!! decyzja glownego nadzorcy budowlanego uniewaznia postanowienie wojewody. co oznacza, ze starosta nie popelnil bledu zezwalajac na budowe. nie mnie to oceniac czy ostateczne rozwiazanie jest sluszczne czy nie, takie sa fakty
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Brodnica.net Strona Główna -> Brodnica i nasz powiat Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach



[ Strona wygenerowana w: 0.016945 sekund ] :: [ 16 zapytań SQL ]

Powered by phpBB

Brodnica - zobacz miasto z najlepszej strony

Translation: Michał Paluchowski